Strona główna » Schowek
alt

Opóźnienie w realizacji zamówień. Szanowni Klienci! W związku z dużą ilością zamówień, wysyłki realizujemy z opóźnieniem. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, postaramy się jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia.

Schowek

Schowek zawiera produkty, które chcesz zapamiętać i wrócić do ich oglądania później. Jeżeli chcesz żeby lista dodanych przez Ciebie produktów została zapamiętana zaloguj się na swoje konto w naszym sklepie lub jeżeli nie posiadasz konta załóż konto.

Na dole strony znajduje się formularz umożliwiający złożenie zapytania ofertowego lub zamówienie produktów znajdujących się w schowku. Wartość: 0,00 zł brutto0,00 zł netto


Brak produktów ...

Wyślij zapytanie ofertowe – to funkcja umożliwiająca złożenie zapytania ofertowego lub zamówienie produktów, których stan magazynowy jest zerowy lub niższy od ilości jaką chcecie Państwo zamówić. W ciągu 24 godzin od złożenia zapytania ofertowego prześlemy Państwu e-mailem informację o terminie dostawy. Realizacja zamówienia nastąpi po zaakceptowaniu przez Państwa terminu dostawy. Funkcji tej można również użyć do złożenia zapytania o ustalenie indywidualnych cen dla produktów.


Adres email:

Nr telefonu:

Komentarz:

  • Baner-oferta-promocyjna-miesięczna
0
0

Nowości w naszej ofercie

Newsletter

 

alt

Producenci

592e1n3kejk6gcxo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu