Strona główna » Elektronarzędzia » Wiertarki » Wiertarki bez udaru » Wiertarka 860W D13VL WDZ Hikoki
Wiertarka 860W D13VL WDZ Hikoki
Wiertarka 860W D13VL WDZ Hikoki to profesjonalne narzędzie, które umożliwia wygodne i precyzyjne wykonywanie otworów w różnych materiałach. Posiada mocny silnik o mocy 860 W oraz uchwyt wiertarski o maksymalnej średnicy 13 mm. Wykonana z aluminiowej obudowy korpusu (Aluminium Housing Body).
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stan magazynowy: 1 szt.
Czas wysyłki: 1-2 dni
Producent: Hikoki
Kod producenta: D13VLWDZ
Kod EAN: 4966376271290
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Raty Santander
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Gwarancja Hikoki
  • Recenzje produktu (0)
Wiertarka 860W D13VL WDZ Hikoki. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Informacje o produkcie D13VL WDZ Hikoki:
Wiertarka 860W D13VL WDZ Hikoki to profesjonalne narzędzie, które umożliwia wygodne i precyzyjne wykonywanie otworów w różnych materiałach. Posiada mocny silnik o mocy 860 W oraz uchwyt wiertarski o maksymalnej średnicy 13 mm. Wykonana z aluminiowej obudowy korpusu (Aluminium Housing Body), zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.
Wiertarka 860W D13VL WDZ Hikoki ma solidną konstrukcję i jest wyposażona w obudowę aluminiową, która zapewnia ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych. To niezawodne narzędzie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Dane techniczne D13VL WDZ Hikoki:
  • Numer artykułu D13VLWDZ
  • EAN 4 966 376 271 290
  • Moc znamionowa 860 W
  • Napięcie znamionowe (AC) 230 V
  • Częstotliwość sieciowa 50/60 Hz
  • Maks. moment obrotowy 66,3 Nm
  • Średnica wiercenia – stal (niska prędkość obrotowa) 8 mm
  • Średnica wiercenia – drewno (niska prędkość obrotowa) 25 mm
  • Ciężar narzędzia 2,9 kg
  • Długość kabla 2,5 m
  • Długość narzędzia 363 mm
  • Szerokość narzędzia 78,5 mm
  • Wysokość narzędzia 207 mm
W zestawie D13VL WDZ Hikoki:
  • Rękojeść pomocnicza
  • Wskaźnik głębokości
  • Pudełko kartonowe
Dane kontaktowe producenta:
Koki Poland Sp. z o.o., Gdyńska 28, 73-110 Stargard, Polska, e-mail: PL-Sprzedaz@koki.eu
Termin udzielonej gwarancji wynosi:
  • 12 miesięcy, licząc od dnia zakupu, w przypadku zastosowania zawodowego;
  • 24 miesiące, licząc od dnia zakupu, w przypadku zastosowania konsumenckiego;
  • 36 miesięcy na akumulatory oraz ładowarki bez konieczności dokonania ich rejestracji
  • W przypadku innych akcji promocyjnych - na warunkach wynikających z odrębnych dokumentów.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Wiertarka bez udaru 710W DP3003 Makita
  • Stan w magazynie: 2
  • Wysyłamy w: 1-2 dni
  • Producent: Makita
Wiertarka bez udaru 710W DP3003 Makita. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
szt. Do koszyka
Wiertarka 600W D10VC3 WCZ Hikoki
  • Stan w magazynie: 0
  • Wysyłamy w: 7 dni
  • Producent: Hikoki
  • Dostępność: Niedostępny
Wiertarka 600W D10VC3 WCZ Hikoki. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
4933409194-Wiertarka-bez-udaru-630W-59Nm-DE13RP-Milwaukee
Wiertarka bez udaru 630W 59Nm DE13RP 4933409194 Milwaukee
  • Stan w magazynie: 0
  • Wysyłamy w: 7 dni
  • Producent: Milwaukee
  • Dostępność: Niedostępny
Kompaktowy i mocny silnik o mocy 630W.Elektronika: wstępny wybór predkości obrotowej dla lepszych rezultatów wiercenia.Technologia IMB - Integrated-Metal-Block oferuje najwyższą trwałość i stabilność.Koła planetarne do przenoszenia dużych momentów obrotowych.Metalowy…
Wiertarka bez udaru 750W DP4003 Makita
  • Stan w magazynie: 2
  • Wysyłamy w: 1-2 dni
  • Producent: Makita
Wiertarka bez udaru 750W DP4003 Makita. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
szt. Do koszyka
Wiertarka bez udaru 450W 6413 6413 Makita
Wiertarka bez udaru 450W 6413 6413 Makita. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wiertarka bez udaru 530W 6408 6408 Makita
Wiertarka bez udaru 530W 6408 6408 Makita. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
REB.WIERT.WOLNOOBR.1450W /IE-1205ER-439682
REB.WIERT.WOLNOOBR.1450W /IE-1205ER
  • Producent: REBIR
Wiertarka-bez-udaru-630W230V-21Nm-DE10RX-4933409211-Milwaukee
  • Producent: Milwaukee
Wiertarka bez udaru 630W/230V 21Nm DE10RX 4933409211 Milwaukee. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wiertarka bez udaru 370W DP2010 Makita
Wiertarka bez udaru 370W DP2010 Makita. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wiertarka bez udaru 850W BE 850-2 FUTURO PLUS 600573810 Metabo
  • Stan w magazynie: 1
  • Producent: Metabo
Wiertarka bez udaru 850W BE 850-2 FUTURO PLUS 600573810 Metabo. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.