Strona główna » Elektronarzędzia » Frezarki do drewna » Frezarki górnowrzecionowe » Frezarka górnowrzecionowa 18V bez akumulatora i ładowarki M18FTR-0X 4933471604 Milwaukee
Frezarka górnowrzecionowa 18V bez akumulatora i ładowarki M18FTR-0X 4933471604 Milwaukee
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stan magazynowy: 1 szt.
Czas wysyłki: 1-2 dni
Producent: Milwaukee
Kod producenta: 4933471604
Kod EAN: 4058546295035
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Raty Santander
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Frezarka górnowrzecionowa 18V bez akumulatora i ładowarki M18FTR-0X 4933471604 Milwaukee. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Zmienna prędkość od 10 000 obr/min do 31 000 obr/min dla wielu zastosowań
  • Praca nad około 115 mb materiału na jednym naładowaniu akumulatora M18™ 5.0 Ah
  • Płynna regulacja wysokości frezowania z funkcją mikro-regulacji 0.4 mm
  • Mechanizm blokady natychmiastowo wyłącza urządzenie
  • W zestawie podstawa do obróbki wgłębnej
  • Oświetlenie powierzchni roboczej dwoma diodami LED
  • Współpracuje z zestawem do odpylania DEK 26
  • W zestawie: 2 x adapter do odsysania pyłu, podstawa 146 mm do stosowania z frezami do 31.75 mm, tuleje zaciskowe 6 mm i 6.35 mm oraz 2 x ogranicznik
  • Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Specyfikacja techniczna:
  • Napięcie (V) 18
  • Numer Artykułu 4933471604
  • Pojemność akumulatora [Ah] Bez akumulatora w zestawie
  • Prędkość bez obciążenia (obr/min) 10,000 - 31,000
  • Średnica tulei zaciskowej (mm) 6/ 6.35
  • Typ akumulatora Li-ion
  • Ustawienia prędkości 6
  • W zestawie Walizka
  • Waga z akumulatorem (EPTA) (kg) 2.1 (M18 B5)
  • Wyposażenie standardowe 2 x przystawki odsysające, 146 mm płyta bazowa z otworem 31,75 mm, tuleje 6 mm i 6,35 mm, prowadnica do zagłębiania, 2 x osłony boczne
  • Zdolność zanurzenia (mm) 50
Dane kontaktowe producenta:
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Frezarka górnowrzecionowa 36V M3612DA W2Z Hikoki
  • Stan w magazynie: 2
  • Wysyłamy w: 1-2 dni
  • Producent: Hikoki
Frezarka górnowrzecionowa 36V M3612DA W2Z Hikoki. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
szt. Do koszyka
Frezarka górnowrzecionowa 900W RP0900 Makita
  • Stan w magazynie: 1
  • Wysyłamy w: 1-2 dni
  • Producent: Makita
Frezarka górnowrzecionowa 900W RP0900 Makita. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.