Strona główna » Narzędzia Pneumatyczne » Wiertarki » Wiertarka pneumatyczna dwukierunkowa 13mm 1932RS13 Beta
BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA 13mm 1932RS13-479471
Wiertarka pneumatyczna dwukierunkowa 13mm 1932RS13 Beta
Dostępność: Niedostępny
Stan magazynowy: 0 szt.
Czas wysyłki: 7 dni
Producent: BETA
Kod producenta: 1932RS13
Kod EAN: 8014230587868
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Raty Santander
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Mocna i solidna
Uchwyt samozaciskowy
Dźwignia zmiany kierunku pracy
Antypoślizgowa rękojeść
Wylot powietrza przez rękojeść
Dane techniczne:
- Rozstaw szczęk uchwytu: 1.5÷13 mm
- Gwint wrzeciona: 1/2” - 20UNC
- Obroty biegu jałowego: 750 obr./min. Moc 0.55 kW
- Ciśnienie robocze: 6.2 Bar
- Zużycie powietrza śr.: 160 l/min
- Zalecana średnica przewodu (O): 10 mm
- Długość całkowita: 223 mm
- Waga: 1.4 kg
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
AIRPRESS WKRĘTARKA 1/4"-491978
AIRPRESS WKRĘTARKA 1/4"
  • Stan w magazynie: 0
  • Wysyłamy w: 7 dni
  • Producent: AIRPRESS
  • Dostępność: Niedostępny
Dane techniczne:Obroty 1.800 obr/minŚrednica Hex 1/4"Moment obrotowy 3-8 NmCiśnienie powietrza 6.2 barŚrednie zużycie powietrza 113 l/minRzeczywiste zużycie powietrza 456 l/minDługość 210 mmWaga 1.1 kg