Strona główna » Narzędzia Pneumatyczne » Wiertarki » BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA Z UCHWYTEM SAMOZACISKOWYM 10 mm 1931AN10
BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA Z UCHWYTEM SAMOZACISKOWYM 10 mm 1931AN10-445353BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA Z UCHWYTEM SAMOZACISKOWYM 10 mm 1931AN10-445354
BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA Z UCHWYTEM SAMOZACISKOWYM 10 mm 1931AN10-445353
BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA Z UCHWYTEM SAMOZACISKOWYM 10 mm 1931AN10-445354
BETA WIERTARKA PNEUMATYCZNA DWUKIERUNKOWA Z UCHWYTEM SAMOZACISKOWYM 10 mm 1931AN10
Dostępność: Niedostępny
Stan magazynowy: 0 szt.
Czas wysyłki: 7 dni
Producent: BETA
Kod producenta: 1931AN10
Kod EAN: 8014230587790
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Raty Santander
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Niezwykle poręczna
Antypoślizgowa obudowa i rękojeść
Uchwyt zaciskany kluczem
Pierścień zmiany kierunku obrotów
Wylot powietrza do tyłu
Wyciszona
Dane techniczne:
* Rozstaw szczęk uchwytu – 1÷10 mm
* Gwint wrzeciona – 3/8” 24 UNF
* Wlot powietrza: 1/4" GAS
* Obroty biegu jałowego – 1400 obr/min
* Moc – 0,38 kW
* Ciśnienie robocze – 6,2 bar
* Min. wew. średnica przewodu – 10 mm
* Zużycie powietrza śr. – 150 l/min
* Max zużycie powietrza - 200 l/min
* Waga: 1.050 g
* Długość całkowita: 212 mm
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
BETA WKRĘTARKA PISTOLETOWA 6-KĄT 1/4" 16Nm 1935F-450647
BETA WKRĘTARKA PISTOLETOWA 6-KĄT 1/4" 16Nm 1935F